1Wall Slevový Kódy a Kupóny

1Wall promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro 1Wall byl naposledy aktualizován. Jít do 1wall.cz více slev a nabídek.

1Wall Slevový Kódy a Výprode uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu 1Wall. Stačí, když jej 1Wall Kupóny a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu 1Wall najdete slevy až do - 15%. Nakupte na 1Wall a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 1
  • Kódy 0
  • Slevu 1
  • Doprava zdarma 1

Ušetřit peníze s poukázky na 1Wall

DOPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ
Pokud je způsob přepravy sjednán na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.
Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen zboží převzít při dodání.
V případě, že zboží musí být dodáno opakovaně nebo jiným způsobem, než je uvedeno v objednávce z důvodů na straně kupujícího, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným dodáním zboží, resp. náklady spojené s jinými dopravními prostředky.
Kupující je povinen při převzetí zboží od dopravce zkontrolovat neporušenost obalu zboží a v případě jakýchkoliv vad ihned oznámit přepravci. V případě porušení obalu prokazujícího neoprávněný vstup do zásilky není kupující povinen převzít zásilku od přepravce. Při vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů má prodávající následující pravidla:
- Plně přijímáme vrácení nebaleného, ​​nepoužitého zboží, kde zboží znáte stejně jako v obchodě.
- Možnost vrácení se týká pouze tzv. Omylem zakoupeného nákupu - neodpovídá velikosti, barvě, velikosti atd.
- Není možné vrátit nebo vyměnit zboží / tapetu, která již byla nalepena na zeď