4Home Slevový Kódy a Kupóny

4Home promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro 4Home byl naposledy aktualizován. Jít do 4home.cz více slev a nabídek.

4Home Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu 4Home. Stačí, když jej 4Home Kód Voucher a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu 4Home najdete slevy až do - 80%. Nakupte na 4Home a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 50
  • Kódy 9
  • Slevu 41
  • Doprava zdarma 1

Ušetřit peníze s poukázky na 4Home

4home nabízí všem zákazníkům různé možnosti doručení. Zákazníci mohou mít své nákupy dodány Slovenskou poštou, dopravní společností GLS, dopravní společností DHL, dopravní společností DPD nebo společností TOPTRANS. Pro objednávky nad 40 € navíc POSTAL ZDARMA pro Slovenskou poštu a její osobní sbírku!
Jako 4home zákazníci jsou tyto platební metody k dispozici. Platíte za zboží, když je obdržíte od doručovatele. Částku zaplatíte pošťákovi přímo na poštu, kde je vaše zásilka uložena, nebo řidiči dopravní společnosti. Při objednávce internetového obchodu můžete platit pouze kreditní kartou. 4home přijímá platební karty VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard. Platíte jednoduše, rychle a bezpečně s PayU. Vaše platba bude připsána na jejich účet během několika minut.
Chcete být odměněni za každý nákup, sbírat přehledy o zakoupených produktech, účastnit se speciálních akcí, účastnit se soutěží a co je nejdůležitější, mít možnost koupit si dům a zahradu za nižší cenu? Můžete se zaregistrovat a stát se členem věrnostního programu.