4Kids Slevový Kódy a Kupóny

4Kids promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro 4Kids byl naposledy aktualizován. Jít do 4kids.cz více slev a nabídek.

4Kids Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu 4Kids. Stačí, když jej 4Kids Kód Voucher a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu 4Kids najdete slevy až do - 15%. Nakupte na 4Kids a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 1
  • Kódy 0
  • Slevu 1
  • Doprava zdarma 1

Ušetřit peníze s poukázky na 4Kids

Dodání zboží do místa dodání nezahrnuje prezentaci, instalaci, montáž nebo instalaci zakoupeného zboží. Všechny zobrazené na webových stránkách galerie internetových obchodech Ceny zahrnují příslušnou sazbu DPH.
V případě osobního pick pro zrušení doručovací poplatek 25 Kč. Dobírka je přijato listmanem řidič nebo přepravní společnosti. Dobírkou lze platit v hotovosti nebo kreditní kartou. Přepravní náklady na vrácení zboží hradí kupující, a to i v případě odstoupení od smlouvy, a to iv případě, že zboží nemůže být vráceno na obvyklou poštovní cestou. Zrušení objednávky ze strany kupujícího-kupující má právo odstoupit od smlouvy kdykoliv před expedicí zboží a trestu. V tomto případě nemůže uplatnit právo odstoupit od smlouvy, aniž by 14 dnů, aby své rozhodnutí odůvodnit. Vše, co potřebujete pro školu a volný čas je k dispozici na hracky-4kids.cz! Není to jen školní potřeby jsou připraveny k okamžitému dodání!
Prodávající si vyhrazuje právo na změnu možnost dopravy a bez upozornění na kupujícího. Tato změna nebude mít za následek snížení kvality dodávek a změny jeho ceny.