4Sr Slevový Kódy a Slevové Kupóny

4Sr promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro 4Sr byl naposledy aktualizován. Jít do 4sr.cz více slev a nabídek.

4Sr tak vám přinášíme slevu 40%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte 4Sr Slevový Kódy & Kupóny a nakupujte levněji. Výprode platí po omezenou dobu! Neváhejte využít 4Sr Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 3
  • Kódy 0
  • Slevu 3
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na 4Sr

V 4SR jsme se vyrábějí především funkční a bezpečné výrobky. Cena a design jsou důležitými faktory při rozhodování zákazníka ke koupi, samozřejmě víme, ale myslet na funkčnost výrobku. V našem sortimentu se nikdy nenajdou značkové záběrů, každý detail je oprávněná.
Kde nejlépe vyzkoušet nové polštářky, rukavice nebo nový oblek reálně?
Samozřejmě, že v podmínkách závodu. A to je důvod, proč jsme úzce spolupracovat se zkušenými jezdci ve vývoji. 4 SR má jen jeden model řady jednodílné a dvoudílné obleky, pracujeme na dobu 10 let! Svědčí o tom četné pády profesionálních jezdců Moto GP, WSBK a BSB, stejně jako mnozí z vás, obyčejných cyklisty.
Spolupráce s předními výrobci chrániče
4SR výrobky musí splňovat nejpřísnější bezpečnostní normy s rezervou. Z tohoto důvodu nebudeme vytvářet své vlastní stráže, ale vždy pouze to nejlepší z tohoto segmentu, od specializovaných výrobců.
Tvrdé, plastové rohože, vybavená pěna povlak, jsou dávno pryč, nesplňují novou certifikaci a byly použity v 90. letech. 4SR kombinéza jsou vybaveny 18 ergonomicky umístěných chrániče, což je nejvyšší počet dozorců v sériově vyráběných obleky.