Aaahome Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Aaahome promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Aaahome byl naposledy aktualizován. Jít do aaahome.cz více slev a nabídek.

Aaahome tak vám přinášíme slevu 50%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Aaahome Slevový Kódy & Kód Voucher a nakupujte levněji. Sleva platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Aaahome Výprode a další nabídky.

  • Všechno 27
  • Kódy 1
  • Slevu 26
  • Doprava zdarma 8

Ušetřit peníze s poukázky na Aaahome

V případě, že výrobek je na skladě, dodáme zboží v den objednání (14:00) pro příjem následující pracovní den. Při objednávce nad 2. Ceny zboží a služeb (např. Poštovních) jsou uvedeny na webovém rozhraní jsou uvedeny v Kč, včetně sazeb DPH platných v souladu s platnými zákony a předpisy. Zboží je dodáváno na GLS lodní společnosti.
Platíte po obdržení letadlovou loď. Poštovné je 89 Kč, 49 Kč měsíčně. Kupující je povinen zaplatit za zboží vyrobené přímo na přání zákazníka (zakázková výroba) zálohu ve výši 30% z prodejní ceny prodávajícímu. Tato záloha je nevratná.
Kupující má právo zrušit objednávku, a proto, aby stáhla svůj návrh na kupní smlouvy bez sankce, dokud je zboží dodáno. Kupující je povinen zrušit objednávku
Řekněte prodejce e-mailem nebo telefonicky. V případě, že kupující z důvodů nutné dodat zboží opakovaně nebo jiným způsobem: v souladu s objednávkou, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. Náklady spojené s jinými dodání prostředků. Prodávající kupujícímu poskytne prodlouženou lhůtu pro vrácení zboží bez stanovené lhůtě nastavit žádný důvod (viz kapitola 5.1), do třiceti (30) dnů od převzetí zboží.