About You Slevový Kódy a Kupóny

About You promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro About You byl naposledy aktualizován. Jít do aboutyou.cz více slev a nabídek.

About You Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu About You. Stačí, když jej About You Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu About You najdete slevy až do - 70%. Nakupte na About You a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 50
  • Kódy 20
  • Slevu 30
  • Doprava zdarma 1

Ušetřit peníze s poukázky na About You

Poplatky za doručení a vrácení zboží hradí O NÁS. Náklady na dopravu jsou zcela zdarma. Dodací lhůta zboží na skladě je 2-4 pracovních dnů.
Zboží můžete vrátit do 100 dnů od obdržení objednávky. Pro více informací o tom, jak vracet zboží do ABOUT YOU. Každá zásilka obsahuje dodací list a doklady potřebné k vrácení zboží - formulář pro vrácení zboží a zpětný štítek.
Ve výjimečných případech může být vaše objednávka doručena na několika zásilkách. Při návratu nezapomeňte vrátit pouze položky uvedené na dodacím listu v jednom balení. V opačném případě může proces vrácení zboží trvat déle. Samozřejmě, že odeslání několika balíčků nevyvolává žádné dodatečné náklady. Vrácení je vždy zdarma.
Pokud jde o platební metody, můžete si vybrat z následujících platebních možností: kreditní kartou, PayPal, PayU a dobírkou.