About You Slevový Kódy a Kupóny

About You promo kód a slevové kódy - aktualizováno Duben 2021

Kupóny a kuponové kódy pro About You byl naposledy aktualizován. Jít do aboutyou.cz více slev a nabídek.

About You Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu About You. Stačí, když jej About You Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu About You najdete slevy až do - 70%. Nakupte na About You a získejte dopravu zcela zdarma!

 • Všechno 50
 • Kódy 11
 • Slevu 39
 • Doprava zdarma 3

FAQ's for About You

 • Jak používat About You Slevový Kódy online?

  Nejprve klikněte na Získat kód, může se zobrazit Kupóny, poté zkopírujte požadovaný About You Slevové Kupóny na slevakupon.cz. Poté klikněte na odkaz About You a vložte vybrané položky do nákupní tašky. Nakonec vložte Kód Voucher na nákupní tašku a uvidíte pole s výzvou k zadání kódu, abyste viděli, kolik můžete ušetřit, a poté zaplatit. Snadné, ale hodně ušetříte!

 • Má About You prodejní akce?

  Ano. About You poskytuje studentům se speciálními výhodami při zvláštních časech. Studenti potřebují pro předložení osvědčení o vstupenku do těšit na speciální About You Kód Voucher. Pokud chcete vědět o dalších prodejních aktivitách, můžete kontaktovat About You prostřednictvím zákaznického servisu nebo získat nejnovější zprávy prostřednictvím jejich sociálních médií.

 • Má About You funkční Kód Voucher?

  Ano. About You nabídky Sleva po dobu několika produktů na svých oficiálních internetových stránkách. Toto je jednoduchý průvodce pro vyhledání užitečného About You Výprode: Přejděte na domovskou stránku slevakupon.cz, do vyhledávacího pole zadejte About You a máte hotovo! Tam bude mnoho About You Kupóny uvedena na stránce pro vás z čeho vybírat.

Ušetřit peníze s poukázky na About You

Poplatky za doručení a vrácení zboží hradí O NÁS. Náklady na dopravu jsou zcela zdarma. Dodací lhůta zboží na skladě je 2-4 pracovních dnů.
Zboží můžete vrátit do 100 dnů od obdržení objednávky. Pro více informací o tom, jak vracet zboží do ABOUT YOU. Každá zásilka obsahuje dodací list a doklady potřebné k vrácení zboží - formulář pro vrácení zboží a zpětný štítek.
Ve výjimečných případech může být vaše objednávka doručena na několika zásilkách. Při návratu nezapomeňte vrátit pouze položky uvedené na dodacím listu v jednom balení. V opačném případě může proces vrácení zboží trvat déle. Samozřejmě, že odeslání několika balíčků nevyvolává žádné dodatečné náklady. Vrácení je vždy zdarma.
Pokud jde o platební metody, můžete si vybrat z následujících platebních možností: kreditní kartou, PayPal, PayU a dobírkou.