Adrop Slevový Kódy a Kupóny

Adrop promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Adrop byl naposledy aktualizován. Jít do adrop.cz více slev a nabídek.

Adrop Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Adrop. Stačí, když jej Adrop Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Adrop najdete slevy až do - 60%. Nakupte na Adrop a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 50
  • Kódy 8
  • Slevu 42
  • Doprava zdarma 1

Ušetřit peníze s poukázky na Adrop

Objednávka vám vždy bude doručena v našem stylovém dárkovém balení. Objednávka odeslaná v pracovní den do 12:00 vám bude doručena následující pracovní den. V případě objednávky uskutečněné v pátek do 12:00 hodin vám bude objednávka doručena v sobotu. Objednávka odeslaná po 12. hodině vám bude doručena druhý pracovní den od objednání.
zásilka vám bude standardně doručena v rozmezí od 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám kurýr zanechá oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den
pokud chcete mít přehled o tom, kde se vaše zásilka nachází, je tady pro vás možnost sledování zásilky on-line
V případě, že si zadáte platbu převodem, objednávku vám zasíláme až po připsání platby na náš účet.
Příjemce je povinen upozornit na zřejmé nebo na povrchu zásilky poznatelné poškození nebo zřejmé a vně poznatelné částečné ztráty zásilky ihned po nebo nejlépe převzetí zásilky. Pokud poškození zásilky není patrné v okamžiku dodání, je možné ji reklamovat ve lhůtě dvou pracovních dní po jejím dodání (zásilka musí být předložena ve stavu, ve kterém byla dodána a musí být doloženo, že k jejímu poškození nebo k úbytku jejího obsahu nedošlo až po dodání). Zásilky, u nichž byla závada patrná již při dodání a které nebyly ihned reklamovány, nebude již později možno reklamovat.