Alza Slevový Kódy a Kupóny

Alza promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Alza byl naposledy aktualizován. Jít do alza.cz více slev a nabídek.

Alza Slevový Kódy a Výprode uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Alza. Stačí, když jej Alza Kupóny a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Alza najdete slevy až do - 90%. Nakupte na Alza a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 50
  • Kódy 27
  • Slevu 23
  • Doprava zdarma 1

Ušetřit peníze s poukázky na Alza

Chcete si zboží vyzvednout sami nebo si je chcete vzít domů nebo do firmy? Můžete si vybrat možnost, která vám nejlépe vyhovuje. Kromě toho platí pro členy Alza Premium a další speciální akce doprava zdarma.
Vždy se můžete vrátit do 60 dnů. Další nevhodné dárky! Nemusíte dávat důvod k vrácení zboží. Nelze také vybírat osobní a hygienické výrobky.
Kromě toho existuje mnoho možností, jak zaplatit za nákup u společnosti Alza. Vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje. Alza přijímá karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Kartu lze použít ve všech obchodech, AlzaBoxes a AlzaExpres. Alza přijímá pouze české koruny v hotovosti. Plaťte kartou, pro kterou jsou aktivovány internetové platby. Přenos je šifrovaný a bezpečný. Pro online platbu musí být karta vydána v EU. Při zadávání karty si můžete zvolit uložení / neukládání karty v bance. Pokud ji Alza zaregistruje, nebudete již muset zadávat platební údaje pro každý nákup. V nastavení účtu můžete kdykoli změnit nastavení karty, odstranit ji nebo přidat. Zboží zaplatíte dopravci při dodání přímo na Vámi zadanou adresu. Platba kreditní kartou je možná pouze za dopravu AlzaExpres.