Amable Slevový Kódy a Kupóny

Amable promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Amable byl naposledy aktualizován. Jít do amable.cz více slev a nabídek.

Amable Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Amable. Stačí, když jej Amable Kód Voucher a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Amable najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Amable a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 17
  • Kódy 0
  • Slevu 17
  • Doprava zdarma 2

Ušetřit peníze s poukázky na Amable

Před odesláním objednávky prodávajícímu kupujícím je schopen kontrolovat a měnit údaje, které kupující vstoupil do řádu, a to is ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby v zadávání dat do objednávky. Cena zboží a veškeré náklady spojené s dodáním zboží na základě kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu takto: na dobírku a platební online pomocí kreditní karty nebo víz. V případě, že způsob dopravy dohodli na zvláštní žádost kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto druhu dopravy.
Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. V případě, že kupující odstoupí od smlouvy, kupující nese náklady spojené s vrácením zboží prodávajícímu, a to iv případě, že zboží nemůže být vráceno v důsledku obvyklých poštovních tras. Jakákoliv sleva z ceny prodaného zboží prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat. Pokud dojde k poruše během šesti měsíců od obdržení jsou považovány za vady zboží po obdržení. Kupující je oprávněn uplatnit nárok na vady, které se vyskytují ve spotřebním zboží do 24 měsíců od obdržení.