Answear Slevový Kódy a Kupóny

Answear promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Answear byl naposledy aktualizován. Jít do answear.cz více slev a nabídek.

Answear Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Answear. Stačí, když jej Answear Slevové Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Answear najdete slevy až do - 80%. Nakupte na Answear a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 50
  • Kódy 17
  • Slevu 33
  • Doprava zdarma 2

Ušetřit peníze s poukázky na Answear

Cena poštovného je standardně 70 Kč při objednávce do 50 USD. Zdarma od 1000 Kč.
ODPOVĚĎ zasílá zboží obvykle do 24 hodin. Objednávky zadané a sestavené v pracovních dnech do 13:00 jsou odeslány ve stejný den nebo následující den a doručeny zákazníkovi následující den.
Za objednávku na klasický převod můžete platit i prostřednictvím elektronického platebního systému GoPay. Jednoduše vytvořte objednávku, vyberte typ platby bankovním převodem. Vytiskněte vygenerovaný formulář nebo přepište data převodu do prázdného formuláře pro převod.
Smlouva s kurýrem předpokládá doručení následující pracovní den následující po objednávce, obvykle do 24 hodin od data objednávky.
V případě dotazů se můžete obrátit na zákaznické centrum. Konzultanti ANSWER Business Center jsou k dispozici ve všední dny od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00.
Můžete také vrátit spodní prádlo. Spodní prádlo, stejně jako jakýkoliv jiný výrobek nabízený v obchodě, může být vráceno do 30 pracovních dnů od dodání. Podmínkou je vrácení nového, nepoužitého zboží s úplnými štítky, bez známek opotřebení nebo zápachu (například po deodorantech).