Army Store Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Army Store promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Army Store byl naposledy aktualizován. Jít do army-store.net více slev a nabídek.

Army Store tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Army Store Slevový Kódy & Kód Voucher a nakupujte levněji. Sleva platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Army Store Výprode a další nabídky.

 • Všechno 15
 • Kódy 0
 • Slevu 15
 • Doprava zdarma 3

FAQ's for Army Store

 • Jak používat Army Store Slevový Kódy online?

  Po přihlášení do aplikace army-store.net, uvedení výrobku v nákupní tašce a pohybuje se na stránku pokladny, můžete použít Army Store Slevové Kupóny. Textové pole se může objevit v dolní části Army Store stránku s potvrzením objednávky, zobrazující kupón nebo podobné, je třeba zadat Army Store Kupóny zde. Poté klikněte na tlačítko Použít a zkontrolovat, kolik můžete ušetřit na army-store.net!

 • Má Army Store prodejní akce?

  Ano. Army Store zaúčtuje nejpozději Army Store Kód Voucher na webové stránce, s poklesem cen, odbavení regály a dalších nabídek na vás čeká. Můžete zkontrolovat army-store.net pro bližší informace, nebo si můžete zajít do Army Store v režimu offline úložiště ke konzultaci. Army Store někdy pořádá velké propagační akce pro nové produkty.

 • Má Army Store funkční Kód Voucher?

  Ano. Při pokusu o nalezení Army Store Kupóny postupujte podle níže uvedených pokynů: 1) Navštivte slevakupon.cz. 2) Naskenujte Army Store Slevové Kupóny na domovské stránce. 3) Pokud na domovské stránce není Army Store Výprode, zadejte do vyhledávacího pole Army Store. 4) Najděte Army Store Slevový Kódy na nové stránce.

Ušetřit peníze s poukázky na Army Store

Co mám dělat v případě, že služba provoz byl viditelně poškozený balík?
Když si vyzvednout balíček, zkontrolujte před odesláním operátora. Pokud některý (box tvar, roztrhané nebo vlhké balení, rozbalování políček prominentně, atd.) Škody odmítá ji přijmout, nebo okamžitě vstoupit do „harm Record“ se jedná o komunikaci. Army Store Prosím psaní zpráv prostřednictvím e-mailu a připojení [email protected]y-store.net údaje: číslo faktury, číslo nákladního listu a popis poškození, pokud je to možné, poškozené během přepravy fotografii. Army Store tento problém vyřešit co nejdříve kyvadlovou dopravu do a do 2 pracovních dnů, budete informováni o dalších krocích.
Dodávka
Zvířata jsou doručenou třetí pracovní den potvrzení objednávky. Pro potvrzení, pošlete e-mail, jakmile pořadí PPL projít. Zboží je dodáváno od pondělí do pátku od 9: 00-18: 00 hodin dodávka s pečlivým výběrem bohužel není možné. Ale PPL, která má alespoň přibližný časový plán pro dodávky. Společnost PPL Před připojením telefonu k doručování paketů harmonogram projektu termínu dodání. Pokud nelze najít dopravce, budete upozorněni do schránky do jiné distribuční společnosti.
V některých místech je možné si vybrat služby 21: 00-17: 00. Výsledky pracovník vás bude kontaktovat pro stanovení doby doručení.
Musím se registrovat, když chci koupit zboží?
Nebudete po nákupním košíku, pokladny níže a postupujte podle pokynů. Samozřejmě, že registrace se doporučuje, zejména proto, že není vždy pravda s osobními údaji, když si koupíte v našem obchodě. Kromě toho si můžete prohlédnout vaše předchozí objednávky či aktuální stav objednávek, ale většinou můžete získat zajímavé slevy. Slevou můžete získat další informace v našem obchodě v pořádku.