Benu Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Benu promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Benu byl naposledy aktualizován. Jít do benu.cz více slev a nabídek.

Benu tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Benu Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Benu Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 50
  • Kódy 2
  • Slevu 48
  • Doprava zdarma 3

Ušetřit peníze s poukázky na Benu

Pokud jste si vybrali zboží v sortimentu Benu, stačí si vybrat nejvhodnější způsob dopravy. Osobní odběr je zdarma. Nechcete platit za dopravu, pokud nechcete. Vyberte si jednu z kamenných lékáren Benu a objednejte si ji osobně. Zboží skladem bude pro Vás připraveno co nejdříve. Benu pošle produkty do lékárny z centrální lékárny, když je balíček připraven. Benu vám pošle e-mail a SMS s upozorněním. Upozorňujeme, že je nutné obnovit celou objednávku osobní sbírky. Další úpravy nejsou možné. Průměrná doba dodání je v průběhu pracovních dnů 48 hodin.
Můžete také zvolit poštovní službu PPL. Poštovní služba PPL Vám zašle SMS zprávu s odesílatelem, číslo odesílání a číslo odeslání na recepci odesílajícího, pokud jste ještě nezaplatili předem. Pro objednávky nad 1499, -Kč je doprava zdarma a dobírka.
Možnosti online platby jsou různé. Můžete platit v hotovosti při odběru balíčku nebo v lékárně pro osobní odběr. Můžete si také vybrat platbu kreditní kartou. Ve všech pobočkách a službách zasílání zpráv PPL můžete snadno platit kreditní kartou. K dispozici je také online platba. Přes platební bránu nebo rychlý přenos.
Navíc je zde věrnostní program Benu Plus, který vám pomůže ušetřit trochu peněz navíc. S kartou BENU PLUS nakupujete vybrané léky za cenově dostupné lékárny Benu. Benu vám rád odmění poukázky na body.