Bonprix Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Bonprix promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Bonprix byl naposledy aktualizován. Jít do bonprix.cz více slev a nabídek.

Bonprix tak vám přinášíme slevu 75%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Bonprix Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Bonprix Kupóny a další nabídky.

 • Všechno 50
 • Kódy 10
 • Slevu 40
 • Doprava zdarma 3

FAQ's for Bonprix

 • Jak používat Bonprix Slevový Kódy online?

  Musíte nejprve zaregistrovat nebo přihlásit do svého stávajícího účtu bonprix.cz. Po zadání objednávky na bonprix.cz, měla by být vstupní políčko Propagační kód, nebo něco podobného, pod Bonprix nákupní seznam. Zadejte své Bonprix Slevové Kupóny v okně a klikněte na Použít vykoupit. jednoduchý!

 • Má Bonprix prodejní akce?

  Ano, Bonprix obvykle dělá některé propagační akce pro zákazníky. Slevy se může provádět v různých oblastech Bonprix, a Kód Voucher nebo Výprode lze použít různé poukázek, jako jsou Bonprix. Pokud nechcete mít záznam spotřeby Bonprix, můžete využít další slevy. Všichni úspěšní mají kupující možnost získat slevy.

 • Má Bonprix funkční Kód Voucher?

  Ano. V současné době jsou některé Bonprix Kupóny vhodné pro nákupy na bonprix.cz k dispozici na slevakupon.cz. Po otevření slevakupon.cz se na nejviditelnějším místě na domovské stránce zobrazí mnoho obchodů a nabídek, včetně nabídek od Bonprix. Pokud stále nemůžete najít Bonprix Výprode, který vás zajímá, zkuste použít vyhledávací lištu slevakupon.cz, mohou se objevit!

Ušetřit peníze s poukázky na Bonprix

Zákazníci si mohou při objednání zvolit různé možnosti doručení. Odeslání poštou - zásilka je uložena na skladovací stanici, která patří k adrese uvedené v objednávce. Tyto zásilky nejsou doručovány na adresu, jejich skladování je oznámeno příjemci. V ruce - zásilku doručuje Česká pošta na adresu uvedenou při objednávce. Pokud se s příjemcem nesetká, je uložen na poště. Doručení a případné uskladnění zásilky je oznámeno příjemci. SMS oznámení o zásilkách je možné pouze v případě, že je číslo mobilního telefonu specifikováno zákazníkem.
Přepravní náklady: 129 Kč za vrácení, 99 Kč za PayU a 99 Kč za platby kartou.
Bonprix zaručuje právo vypovědět smlouvu a vrátit objednané zboží bez udání důvodu. Smlouva může být ukončena do 14 dnů od obdržení zásilky. Aby bylo možné dodržet 14denní lhůtu pro odeslání prohlášení o odstoupení od smlouvy, vše, co musíte udělat, je podat žádost o vrácení zboží před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy u společnosti bonprix. Pokud Bonprix nedodá veškeré zboží objednané do 30 dnů, má zákazník právo vypovědět smlouvu s okamžitou účinností.