Bonprix Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Bonprix promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Bonprix byl naposledy aktualizován. Jít do bonprix.cz více slev a nabídek.

Bonprix tak vám přinášíme slevu 60%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Bonprix Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Bonprix Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 50
  • Kódy 14
  • Slevu 36
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Bonprix

Zákazníci si mohou při objednání zvolit různé možnosti doručení. Odeslání poštou - zásilka je uložena na skladovací stanici, která patří k adrese uvedené v objednávce. Tyto zásilky nejsou doručovány na adresu, jejich skladování je oznámeno příjemci. V ruce - zásilku doručuje Česká pošta na adresu uvedenou při objednávce. Pokud se s příjemcem nesetká, je uložen na poště. Doručení a případné uskladnění zásilky je oznámeno příjemci. SMS oznámení o zásilkách je možné pouze v případě, že je číslo mobilního telefonu specifikováno zákazníkem.
Přepravní náklady: 129 Kč za vrácení, 99 Kč za PayU a 99 Kč za platby kartou.
Bonprix zaručuje právo vypovědět smlouvu a vrátit objednané zboží bez udání důvodu. Smlouva může být ukončena do 14 dnů od obdržení zásilky. Aby bylo možné dodržet 14denní lhůtu pro odeslání prohlášení o odstoupení od smlouvy, vše, co musíte udělat, je podat žádost o vrácení zboží před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy u společnosti bonprix. Pokud Bonprix nedodá veškeré zboží objednané do 30 dnů, má zákazník právo vypovědět smlouvu s okamžitou účinností.