Bonprix Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Bonprix promo kód a slevové kódy - aktualizováno Leden 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Bonprix byl naposledy aktualizován. Jít do bonprix.cz více slev a nabídek.

Bonprix tak vám přinášíme slevu 66%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Bonprix Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Bonprix Kupóny a další nabídky.

 • Všechno 50
 • Kódy 5
 • Slevu 45
 • Doprava zdarma 1

FAQ's for Bonprix

 • Jak používat Bonprix Slevový Kódy online?

  Nevíte, jak použít Bonprix Slevové Kupóny? Rychlá kontrola zde: zjistíte, že něco takového na bonprix.cz a přidat ji do nákupní tašce. Dále zadejte stránku pokladna, kde najdete pole pro zadání Kupóny. do pole zadejte Kód Voucher a platí, teď si můžete vychutnat velkou slevu.

 • Má Bonprix prodejní akce?

  Ano. Jsou-li některé nové produkty představena v bonprix.cz, Bonprix stane propagace. Produkty společnosti Bonprix jsou vysoce kvalitní a rozumné ceny. Můžete použít Bonprix Kód Voucher nebo se účastnit dalších aktivit. Bonprix připraví povýšení. Těšíme se na vaše spojování Bonprix.

 • Má Bonprix funkční Kód Voucher?

  Ano. V současné době jsou některé Bonprix Kupóny vhodné pro nákupy na bonprix.cz k dispozici na slevakupon.cz. Po otevření slevakupon.cz se na nejviditelnějším místě na domovské stránce zobrazí mnoho obchodů a nabídek, včetně nabídek od Bonprix. Pokud stále nemůžete najít Bonprix Výprode, který vás zajímá, zkuste použít vyhledávací lištu slevakupon.cz, mohou se objevit!

Ušetřit peníze s poukázky na Bonprix

Zákazníci si mohou při objednání zvolit různé možnosti doručení. Odeslání poštou - zásilka je uložena na skladovací stanici, která patří k adrese uvedené v objednávce. Tyto zásilky nejsou doručovány na adresu, jejich skladování je oznámeno příjemci. V ruce - zásilku doručuje Česká pošta na adresu uvedenou při objednávce. Pokud se s příjemcem nesetká, je uložen na poště. Doručení a případné uskladnění zásilky je oznámeno příjemci. SMS oznámení o zásilkách je možné pouze v případě, že je číslo mobilního telefonu specifikováno zákazníkem.
Přepravní náklady: 129 Kč za vrácení, 99 Kč za PayU a 99 Kč za platby kartou.
Bonprix zaručuje právo vypovědět smlouvu a vrátit objednané zboží bez udání důvodu. Smlouva může být ukončena do 14 dnů od obdržení zásilky. Aby bylo možné dodržet 14denní lhůtu pro odeslání prohlášení o odstoupení od smlouvy, vše, co musíte udělat, je podat žádost o vrácení zboží před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy u společnosti bonprix. Pokud Bonprix nedodá veškeré zboží objednané do 30 dnů, má zákazník právo vypovědět smlouvu s okamžitou účinností.