Boodyy Slevový Kódy a Kupóny

Boodyy promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Boodyy byl naposledy aktualizován. Jít do boodyy.cz více slev a nabídek.

Boodyy Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Boodyy. Stačí, když jej Boodyy Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Boodyy najdete slevy až do - 20%. Nakupte na Boodyy a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 7
  • Kódy 0
  • Slevu 7
  • Doprava zdarma 2

Ušetřit peníze s poukázky na Boodyy

Ceny dopravy a manipulace je následující:
Dodání do České republiky:
89 Kč - osobní odběr - Post
Objednávky přijaté před 9:00 jsou dodávány během 1-2 pracovních dnů na vámi zvolené poštovní pobočky
£ 4.00 - DPD Courier
Objednávky přijaté před 9:00 hod doručené kurýrem během 2-3 pracovních dnů
€ 6 - kurýrní GLS
Objednávky přijaté do 10:00 jsou dodávány kurýrem do 2 pracovních dnů
Při objednávce nad $ 50 (včetně), doprava je zdarma!
Zboží bude dodáno v termínu stanoveném pro jednotlivé produkty. (Datum objednávky není zahrnut v termínu dodání do druhého dne a počítá jako první den, první pracovní den o víkendu při objednávce.) Je-li dodací lhůta prodloužena, bude zákazník informován o termínu dodání pojem e-mail nebo telefon.
Provozovatel se zavazuje dodat objednávky k zákazníkovi za dohodnutou cenu správného typu a množství zboží uvedeného v časovém sledu. Ke každé objednávce bude doprovázet kartou faktuře nebo záruce. Pokud si zákazník objedná větší množství zboží, které má být dodáno, jakmile bude dodací lhůta odpovídat výrobku s nejdelší dodací lhůty (např. Pokud si objednáte tři produkty, dodací lhůta je 5 až 10 dnů, nejdelší doba dodání automaticky platná po celou dobu smlouvy), tedy 10 dní). Provozovatel je povinen informovat zákazníka e-mailem do 24 hodin (v pracovní dny) od obdržení objednávky, zda vyřízením objednávky nebo čekání na objednané zboží od dodavatelů.