BraňSe Slevový Kódy a Slevové Kupóny

BraňSe promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro BraňSe byl naposledy aktualizován. Jít do branse.cz více slev a nabídek.

BraňSe tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte BraňSe Slevový Kódy & Sleva a nakupujte levněji. Kupóny platí po omezenou dobu! Neváhejte využít BraňSe Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 3
  • Kódy 1
  • Slevu 2
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na BraňSe

Při objednávce nad 300 Kč doprava zdarma jen 36 Kč se platí za přepravu poštou 29 Kč za dopravu či DPD a 12,0-Kč dopravy ULOŽENKOU. V případě, že dar dává kupujícímu spolu se zbožím, smlouva o daru mezi prodávajícím a kupujícím se uzavírá s výhradou ukončení v případě, že kupující odstoupí od kupní smlouvy, darovací smlouva o daru je ztracena a kupující je povinen vrátit zboží spolu s dárkem k dispozici.
Pokud dojde k poruše během šesti měsíců od obdržení jsou považovány za vady zboží po obdržení. V případě odstoupení od smlouvy v souladu s článkem 5.2 smluvních podmínek prodávající vrátí finanční prostředky obdržel od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy kupujícího stejným způsobem jako prodávající obdrží od kupujícího.
Pokud záruka se nevztahuje záruční doby, záruka na zboží zakoupené 24 měsíců. V případě reklamace je kupující nárok na bezplatné, spravedlivé a včasné odstranění vady, výměnu vadného zboží nebo vadných částí v případě odstranitelných vad. Ujistěte se, že záruka se nevztahuje na případy, kdy byl výrobek poškozen: