Butlers Slevový Kódy a Kupóny

Butlers promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Butlers byl naposledy aktualizován. Jít do butlers.cz více slev a nabídek.

Butlers Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Butlers. Stačí, když jej Butlers Slevové Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Butlers najdete slevy až do - 79%. Nakupte na Butlers a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 50
  • Kódy 1
  • Slevu 49
  • Doprava zdarma 9

Ušetřit peníze s poukázky na Butlers

Dodávka může být vyplacena prostřednictvím 3D Secure platební brány. Není stanovena žádná minimální hodnota objednávky. Nicméně, pokud jste objednávce nad 2000 Kč je standardně Doprava zdarma (např. DPD a Česká pošta), doprava zdarma na Slovensku objednávky nad 2500 Kč). S výjimkou zakázek, které obsahují objemné nábytek, který vyžaduje kontrolu ze dvou osob, s dodatečnými náklady na dopravu.
Objednávka bude zaslána po obdržení platby by měly být vždy ihned po příkazu k převodu. Butler nabízíme množstevní slevy. V zájmu našich zákazníků jsme se nedělají takové slevy, protože mohou způsobit výkyvy cen.
Když se připojíte ke svým affiliate programů, bude vaše provize také zvýší. Dostanete 10% z každého doporučeného nákupu a užívat cookies po dobu až 30 dnů. Průměrná hodnota provize až 10 $ za nákup.
Zboží musí být vráceno prodávajícímu do 2 pracovních dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Zboží musí být vráceno prodávajícímu nepoškozené a nevyužité, a pokud je to možné, v původním obalu. Zákazník má nárok na 24 měsíců záruka při nákupu nového zboží, ale kupující, který nakupuje zboží pro své obchodní nebo podniku (účetní informace obsahují ID), má nárok na 12 měsíců záruky při nákupu nového zboží. Záruční doba začíná převzetí zboží zákazníkem.