Carun Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Carun promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Carun byl naposledy aktualizován. Jít do carun.cz více slev a nabídek.

Carun tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Carun Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Carun Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 30
  • Kódy 0
  • Slevu 30
  • Doprava zdarma 7

Ušetřit peníze s poukázky na Carun

Všechny výrobky jsou vyráběny za přísných podmínek GMP a v souladu s platnou legislativou, České republiky a Evropské unie. Zboží je dodáváno na Slovensku v cenách korun. Dodávky jsou zasílány prostřednictvím České pošty jako expresní dodávky do domu. Objednané zboží je doručeno do 48 hodin od potvrzení přepravy a na místo určení! Dodací lhůta je 48 hodin od potvrzení zaslané dodavatelem ve všední dny. V případě, že dodání zboží by neměla být delší než 14 dnů, však víš. Při převzetí zboží je kupující povinen převzít zboží od přepravce, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit samotný nosič. Všechny dodávky budou dodány v době nečinnosti. Cena zakázky (s výjimkou dopravy), musí být minimálně 500 Kč včetně DPH chrání vaši peněženku. Pokud nejste k zastižení v daném místě, můžete si vyzvednout zboží na nejbližší poště. Všimněte si, že doba skladování je 7 kalendářních dnů.
Jste povinen zboží převzít. Pokud nechcete přijmout dodané zboží na dodací adresu uvedenou v objednávce, Carun má právo odstoupit od smlouvy a jste povinen zaplatit Carun za veškeré náklady vzniklé Carun při dodání zboží v rámci objednávky. Naše výrobky lze zakoupit v lékárnách po celé České republice a dalších distributorů a prodejců.