Home Všechny kategorie Ceske Drahy

Ceske Drahy Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Ceske Drahy promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Ceske Drahy byl naposledy aktualizován. Jít do cd.cz více slev a nabídek.

Ceske Drahy tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Ceske Drahy Slevový Kódy & Kupóny a nakupujte levněji. Výprode platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Ceske Drahy Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 4
  • Kódy 0
  • Slevu 4
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Ceske Drahy

Při cestách do České republiky, budete muset prodat jednosměrný nebo zpáteční jízdenky, transfery a maximální obrat 6 vstupenek s rezervací míst pro vlaků SC, railjet, nightjet, EN, ES, IC a ex R.
Body jsou přidány do věrnostního účtu se při prvním nákupu po registraci na webu a aktivačních CD věrnostního programu bodů. Aktuální počet bodů k dispozici na každé webové stránky se zobrazí v pravém horním rohu. Pro jízdu na skupinové zájezdy, si svou cestu nejméně 72 hodin předem a dát slevu na skupiny a zajistit místo ve vlaku. Každý bod je platný po dobu 24 měsíců od prvního dne platnosti dokumentu, který body byly přidány. Body starší než 24 měsíců od svého účtu jsou automaticky smazány.
CD si vyhrazuje právo pozastavit dočasně nebo trvale vybrané aplikace a služby portálu nebo dostupnost serveru jako celku bez náhrady a bez předchozího upozornění. Zastavit v kanceláři stanice vstupenek a volný vymějte peníze ve směnárnách na CD.
Můžete cestovat po celý den jízdenku na všechny kategorie vlacích ČD, ale stačí pouze zakoupit místenku pro SC Pendolino. Maximálně 5 let děti do 15 let nebo 1 dospělou osobu (nad 15 let) + 2 děti nebo 4 dospělé osoby (nad 15 let) + 3 děti mohou jít na víkendový letenku do skupiny. Další předávání dětí až po dospělé není povoleno.