Home Všechny kategorie Countrylife

Countrylife Slevový Kódy

Countrylife promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Countrylife byl naposledy aktualizován. Jít do countrylife.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 10
  • Kódy 1
  • Slevu 9
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Countrylife

Prostřednictvím velkoobchodní zásobování prodejen, elektronických obchodů, velkoobchodů, restaurací a všech stravovacích služeb. Kompletní program lze nalézt zde: biopotravin a zdravé potravinářské výrobky včetně chlazených produktů, biopotravin a bezlepkového chleba z pekárny, Chemie životního prostředí. V našem e-shopu mohou být v pondělí 20. srpna 2018 do 12pmto Ve středu 22. srpna 2019, použít extrémní off. Koupit minimálně 300 korun. V našem e-shopu mohou být v pondělí 20. srpna 2018 do 12pmto Ve středu 22. srpna 2019, použít extrémní off. Koupit minimálně 300 korun. Objednané zboží bude dodáno v co nejkratší dodací doba provozu v souladu se svými dostupnými a operačních schopností prodávajícího do 5 pracovních dnů od potvrzení o povinném pořadí. Platba kartou je zcela zdarma a je bezpečný a pohodlný způsob nakupování bezpokladného. Při převzetí platební karty používá 3D-bezpečnostní trezor. Cena za přepravu do 1.200 Kč včetně DPH za zboží je 69 Kč včetně DPH.
Datum minimální trvanlivosti nemusí být uvedeno na obalu kosmetických prostředků s životností delší než tři měsíce. Tyto produkty musí být dána dobou, během níž může být přístroj otevřen bez poškození po použití spotřebitele.
Zákazník má právo odstoupit od smlouvy v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání. Zákazník má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.