Dekolepky Slevový Kódy a Kupóny

Dekolepky promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Dekolepky byl naposledy aktualizován. Jít do dekolepky.cz více slev a nabídek.

Dekolepky Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Dekolepky. Stačí, když jej Dekolepky Slevové Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Dekolepky najdete slevy až do - 30%. Nakupte na Dekolepky a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 7
  • Kódy 1
  • Slevu 6
  • Doprava zdarma 2

Ušetřit peníze s poukázky na Dekolepky

Jak odeslat zboží Dekolepky?
Zboží je vždy baleno v silném papírovém obalu - obal je vybrán podle povahy zboží. Jedná se především o pevné kartonové krabice nebo krabice z vlnité lepenky. Velké samolepky (nebo jejich části) jsou zrolovány - nikdy se nesklápíme ani nepohybujeme, zboží bude zničeno. Malé samolepky jsou zasílány v klasických obálkách.
Jak zjistím, zda mám správný substrát?
Stačí se podívat na zeď - mnoho starých maleb, nečistot, prachu, chladu a velké drsnosti podkladu nevykazují žádné známky. Pro mnoho nátěrů, použití samolepek může již poškodit zeď, protože starý obraz drží na samolepky samolepky a slzy zdi.
Jaká je životnost samolepek?
Samotné samolepky bohužel netrvají tak dlouho, jak je samotná fotografie, ale víme, že soupravy podléhají módním trendům a že extrémně dlouhá životnost je obecně nežádoucí. Obecně platí, že samolepky vydrží déle díky kvalitě a správnému uzemnění. Nálepky nemají žádný vliv na životní prostředí. Životnost je tedy relativně dlouhá, od 2 do 7 let, s výjimkou dlouhodobých aplikací, ale vše závisí na podkladu a na ideálních teplotních podmínkách.
Jak odstraníte samolepky?
Samolepky by měly být jednoduše odstraněny ze zdi. Dávejte pozor, abyste nepoškodili povrch, na kterém je nalepena nálepka. Je třeba mít na paměti, že spodní část nálepky je velmi lepivé lepidlo. Proto v případě rychlého tréninku mohou být malované stěny poškozené a roztržené.