Home Všechny kategorie Dietavkrabičce

Dietavkrabičce Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Dietavkrabičce promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Dietavkrabičce byl naposledy aktualizován. Jít do dietavkrabicce.cz více slev a nabídek.

Dietavkrabičce tak vám přinášíme slevu 20%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Dietavkrabičce Slevový Kódy & Kód Voucher a nakupujte levněji. Sleva platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Dietavkrabičce Výprode a další nabídky.

  • Všechno 2
  • Kódy 2
  • Slevu 0
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Dietavkrabičce

OBJEDNAT PŘÍTOMNÝ VOUCHER:
Pokud jste již na dietavkrabicce.cz, přihlaste se ke svému účtu.
Děkuji. Dejte svým blízkým zdravý životní styl. Dárkový poukaz lze objednat pro jakýkoliv cateringový program různých délek. Můžeme Vám zaslat dárkový poukaz ve formátu PDF na Vaši e-mailovou adresu nebo přímo na Vaši adresu nebo adresu.
Lhůty pro podání stížností:
Právo na odpovědnost za vady zboží musí být uplatněno v záruční době. Reklamace by měly být podány bez zbytečného odkladu, jakmile se vyskytne závada. Jakékoli zpoždění v dalším používání zboží může být důvodem pro zamítnutí reklamace. Záruční doba na zboží je 24 hodin a začíná běžet ode dne převzetí zboží zákazníkem.
Místo a způsob podání stížností:
Zákazník je povinen podat reklamaci písemně v kanceláři dodavatele. V písemném oznámení musí zákazník dostatečně popsat rozhodující skutečnosti, na jejichž základě požaduje zboží. Současně je zákazník povinen dostatečně prokázat existenci okolností, které mu umožňují racionálně požadovat dodané zboží.
Závěrečná ustanovení:
Reklamační řízení bylo zpracováno v souladu se zákonem č. 40/1964 Sb.