Econea Slevový Kódy a Kupóny

Econea promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Econea byl naposledy aktualizován. Jít do econea.cz více slev a nabídek.

Econea Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Econea. Stačí, když jej Econea Slevové Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Econea najdete slevy až do - 48%. Nakupte na Econea a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 50
  • Kódy 3
  • Slevu 47
  • Doprava zdarma 6

Ušetřit peníze s poukázky na Econea

Ceny jsou uvedeny včetně všech daní (např. DPH) a daní, s výjimkou poštovného. Prodávající dodá zboží kupujícímu plnou do 5 dnů po potvrzení objednávky v případě, že jednotlivé zboží, pokud jinou dodací lhůty. V případě, že zboží je uvedeno ‚‘ na skladě ‚‘, prodávající odešle zboží do dvou pracovních dnů. Kupující je povinen převzít a zaplatit za zboží. Doporučuje se, aby kupující zboží zkontrolovat co nejdříve.
Jako spotřebitel máte 2-letou záruku. Pokud si koupíte zboží, jako firma nebo podnikatel (tzn. Vaše DPH na faktuře), pouze jeden rok záruka. Guranatee vrácení peněz: to bude provedeno ve lhůtě 14 dnů od obdržení vráceného zboží stejným způsobem jako my obdržíme platbu nebo svůj bankovní účet.
Zrušení a odstoupení: kupující může odstoupit od smlouvy ve lhůtě 30 dnů ode dne doručení nebo poslední části dodávky, bez ohledu na způsob příjmu či platby.
vady zákonná práva: Prodávající odpovídá za vady, které vznikly po převzetí zboží do 24 měsíců záruční lhůty.
Placení dluhů: Kupující je povinen podat stížnost u prodávajícího nebo osoba určená k opravě bez zbytečného odkladu z nedostatečné zveřejnění.