Ejuice Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Ejuice promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Ejuice byl naposledy aktualizován. Jít do ejuice.cz více slev a nabídek.

Ejuice tak vám přinášíme slevu 60%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Ejuice Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Ejuice Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 15
  • Kódy 1
  • Slevu 14
  • Doprava zdarma 1

Ušetřit peníze s poukázky na Ejuice

Jak se stát pravidelným zákazníkem Ejuice?
Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat a můžete začít sbírat body za objednávky odeslané okamžitě. Další výhodou registrace je přehled všech odeslaných objednávek a předem vyplněné adresy.
Jak dlouho budou mé body přidány do mého profilu?
Body budou přidány ihned po odeslání objednávky. Pokud je zásilka přijata a zaplacena, body budou k dispozici pro další objednávku. Získané body jsou 6 měsíců.
Jak si vybrat e-cigaretu?
Výběr první elektronické cigarety může být skutečnou výzvou. V současné době existuje mnoho modelů dostupných na trhu u mnoha výrobců a možná zjistíte, že nevíte, co se dotknout, když se podíváte blíže do našeho menu. Při výběru první elektronické cigarety se pokusíme zjednodušit výběr a přivést nejdůležitější parametry.
Nespokojen se zakoupeným produktem?
Pokud jste zboží zakoupili jako spotřebitel, máte právo vrátit zboží zakoupené bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží v souladu s článkem 1829 ( 1) CPN.
Pokud nejste spotřebitelem, nakupujete výrobky jako součást vaší společnosti (což určuje identifikaci na nákupním dokladu). právo odstoupit od smlouvy neexistuje, protože obchodní zákoník tuto možnost nezmiňuje.