Envy Eshop Slevový Kódy

Envy Eshop promo kód a slevové kódy - aktualizováno Prosinec 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Envy Eshop byl naposledy aktualizován. Jít do envy-eshop.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 7
  • Kódy 0
  • Slevu 7
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Envy Eshop

Doprava ČESKÁ REPUBLIKA
Objednané zboží bude splatné zaměstnanci České pošty na pokladně nebo. Česká pošta. Zboží je expedováno do 24 hodin od objednávky, pracovních dnů (MO-FRI). Balíček je zákazníkovi dodán do 48 hodin od objednávky - platí v pracovních dnech (pondělí až pátek).
SLOVENSKO - platba pouze v EUR prostřednictvím platby na účet nebo. kreditní karty
Objednané produkty poslal Poczta Słowacką. Přepočet slovenské koruny na EUR je podmíněn sazbou uvedenou v den objednávky. Zboží expedujeme do 24 hodin od objednání jednoho pracovního dne (PO-PIA). Balíček je zákazníkovi dodán do 3 pracovních dnů (PO-PIA).
Způsob dodání zboží
Zboží je expedováno do 24 hodin (pracovních dnů) po obdržení pevné objednávky. Zásilka je zasílána jako profesionální balíček s garantovaným doručením do následujícího pracovního dne. Zboží bude doručeno na dodací adresu uvedenou v objednávce.
Pokud vybrané produkty nejsou skladem, náš personál vás bude kontaktovat a organizovat výměnu za jiný typ výrobku nebo jeho zrušení.
cena
Všechny ceny jsou smluvní a platí vždy v době objednávky. Ceny v ENVY Eshop jsou konečné s DPH. Speciální ceny platí do vyprodání zásob.