Erex24 Slevový Kódy

Erex24 promo kód a slevové kódy - aktualizováno Prosinec 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Erex24 byl naposledy aktualizován. Jít do erex24.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 14
  • Kódy 2
  • Slevu 12
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Erex24

Jaké jsou podmínky bezplatného zkušebního období?
V rámci záruky vrácení peněz můžete zbytek částečně použitého produktu vrátit do 30 dnů. Minimálně 20% objednaných výrobků. Výnos musí obsahovat fakturu, kde můžete také nalézt zpáteční adresu. Doporučujeme přidat číslo účtu, na který budou peníze vráceny.
Jaká je dávka přípravku?
Jedna tableta se užívá denně, nejlépe ráno před prvním jídlem. Omyjte velkým množstvím tekutiny. Maximální denní dávka je 2 tablety (druhá tableta nejméně 1 hodinu před sexuálním jednáním, aby se účinek maximalizoval). Při dosažení účinků může být pravidelné užívání sníženo na 1 tabletu během 3 dnů (nebo 1 tableta během 4 dnů) pro udržení hladiny hormonů.
Je zásilka diskrétní?
Zásilka je vždy zasílána v neprůhledném obalu. Mimo tento balíček nejsou k dispozici žádné informace pro identifikaci obsahu. Venku je pouze příjemce a odesílatel, společnost World CZ sro.
V jakou dobu obdržím zásilku?
Objednávky jsou zpracovávány nejpozději dva pracovní dny. Například naše pondělní objednávky jsou zasílány dopravcům v úterý a doručovány ve středu. Objednávky přijaté EREX24 v pátek a víkend jsou zasílány v pondělí.