Home Všechny kategorie Erotic City

Erotic City Slevový Kódy

Erotic City promo kód a slevové kódy - aktualizováno Prosinec 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Erotic City byl naposledy aktualizován. Jít do eroticcity.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 13
  • Kódy 0
  • Slevu 13
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Erotic City

Mohu svou zásilku sledovat s dopravcem?
Číslo zásilky a odkaz na stránku dopravce naleznete na stránce, kde můžete zásilku sledovat v přepravním e-mailu. Registrovaní uživatelé mohou sledovat celý proces objednávky na svém účtu.
Můžete platit kartou e-shopu?
Ano, můžete platit Visa a MasterCard a používat bankovní tlačítka většiny bank působících v České republice. Poštovné je pak sníženo o poplatky za dřevo.
Proč dárkový certifikát?
Tím, že rozdáte kupón, dáváte radost, potěšení a příležitost vybrat si ten správný nástroj. Dárkový certifikát lze použít ve všech obchodech Erotic City v České republice.
Diskrétní doručení:
Jsme hrdi na důvěru našich zákazníků. Je zřejmé, že objednáváme a expedujeme zboží objednané online obchodem v diskrétním balení. Zboží balíme do krabic a expedujeme do města Realex, as, stejně jako odesílatel.
Platba s dárkovým certifikátem:
Přijímáme dárkové poukazy Erotic City ve všech obchodech Erotic City. Poukázky by měly být použity v plné výši, peníze nevracíme. V některých nákupních centrech přijímáme dárkové certifikáty na toto speciální nákupní centrum. Příjezd na místě.
Jak je nakoupeno nakoupené zboží?
Vyškolený obsluha Vám poradí, jaké vybavení pro daný materiál je nejvhodnější. Kromě toho obdržíte návod k obsluze (pokud ještě není součástí dodávky) pro každý prodávaný výrobek, abyste tyto informace našli.