Eset Slevový Kódy

Eset promo kód a slevové kódy - aktualizováno Prosinec 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Eset byl naposledy aktualizován. Jít do eset.com více slev a nabídek.

  • Všechno 7
  • Kódy 0
  • Slevu 7
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Eset

Návrat politiky:
Pro odeslání produktu zpět na ESET:
Zkontrolujte, zda jste si zakoupili produkt přímo od společnosti ESET North America (www.eset.com). Pokud nebyl produkt zakoupen společností ESET North America, musíte jej vrátit prodávajícímu, který jej původně zakoupil od společnosti ESET. Upozorňujeme, že prodejci produktových řad společnosti ESET mohou obdržet jiné výnosy než společnosti ESET a jejich nákup podléhá jejich podmínkám.
Společnost ESET je hrdá na to, že dnes nabízí nejlepší produkty na ochranu před škodlivým softwarem. Zavázali jsme se ke spokojenosti našich zákazníků s našimi produkty, a proto nabízíme liberální 30denní záruku vrácení peněz. Pokud nejste 100% spokojeni s nákupem, rádi vám přijmeme náhradu za plnou náhradu kupní ceny.
Co když 30 dní nestačí?
Pokud 30 dní nestačí k tomu, abyste se rozhodli, že ESET je nejlepším řešením pro vaše potřeby, doporučujeme vám, abyste si zakoupili 30denní bezplatnou zkušební verzi. Pokud nejste spokojeni s naším řešením po 30denní zkoušce, nemusíte nic dělat. Pokud se rozhodnete zakoupit výrobek po skončení zkušebního období, platí v době nákupu naše 30denní standardní zásady vrácení peněz. To vám poskytne až 60 dnů na bezplatnou recenzi produktu.