Home Všechny kategorie Eukanuba Shop

Eukanuba Shop Slevový Kódy

Eukanuba Shop promo kód a slevové kódy - aktualizováno Prosinec 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Eukanuba Shop byl naposledy aktualizován. Jít do eukanuba-shop.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 8
  • Kódy 2
  • Slevu 6
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Eukanuba Shop

Ceny zboží a platební podmínky: Přijímáme platební karty bez bezpokladně; prostřednictvím takzvaného účtu Twist, na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce jako místo dodání zboží bezhotovostním převodem na účet prodávajícího, aniž by bylo bezhotovostní platby prostřednictvím IBod platební účastníci věrnostního programu IBod platby shromážděných body, zůstatek na účtu kupujícího, musí být nejméně 90 bodů, může být kombinován s jinými platebními metodami.
Dodání zboží: prodávající splní povinnost předat zboží kupujícímu, když umožňuje nakládat se zbožím v místě plnění a nahlásit to prostřednictvím e-mailu na e-mailovou adresu kupujícího uvedenou v objednávce. Registrace uživatelského účtu je jinak sděleno kupujícímu. Dodací lhůta je 10 pracovních dnů od obdržení objednávky ze strany prodávajícího. 10 pracovních dnů od kupní ceny, pokud má být zaplacena před dodáním.
Kupující je oprávněn uplatnit nárok na vady, které se vyskytují ve spotřebním zboží do 24 měsíců od obdržení. V případě nákupu má spotřebaného spotřebního zboží, je kupující oprávněn uplatnit nárok na vadu, která se vyskytuje u zboží do dvanácti měsíců. Kupující má právo odstoupit od smlouvy v souladu s § 1829 (1) občanského zákoníku do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo na dodání několika díly, lhůta běží ode dne doručení posledního porodu.