Eurokosik Slevový Kódy

Eurokosik promo kód a slevové kódy - aktualizováno Prosinec 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Eurokosik byl naposledy aktualizován. Jít do eurokosik.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 9
  • Kódy 0
  • Slevu 9
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Eurokosik

Způsoby doručení:
Zboží Eurokosik je zákazníkovi dodáváno prostřednictvím služby PPL, DPD výjimečně VPM trans (pro nadrozměrné zásilky) nebo vlastních automobilů. Zboží bude dodáno na adresu fakturace nebo dodávky, pokud byly v objednávce specifikovány, nebo zadány zákazníkem před odesláním zboží. Dodání probíhá ve všední dny během běžné pracovní doby.
Dodací podmínky:
Dodací lhůta závisí na druhu objednaného zboží. Dodací lhůty jsou vždy uvedeny pro každou položku. Zpravidla jsou běžně dostupné zboží a zboží, které máme skladem, odeslány následující pracovní den. Pokud není dodací lhůta uvedena, můžete použít příslušný formulář nebo e-mail a požádat o dostupnost požadovaného zboží. Po stanovené době Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem.
Reklamační řád:
V případě dodávky objednaného zboží jedním ze smluvních dopravců prodávajícího je kupující povinen zkontrolovat, zda zboží vykazuje vady způsobené přepravou. V takovém případě je kupující povinen zboží nepřevzít a záznam o poškození zapsat dopravci. Kupující je povinen neprodleně informovat prodávajícího o jakékoliv škodě na zboží během přepravy.
Dodávka balíčku PPL, DPD:
Cena služby zahrnuje dodání zboží ke dveřím příjemce. Řidič bude telefonicky informovat příjemce o přibližné době příjezdu (mezi 8:00 a 18:00 ve všední dny), na dobírku a dalších nezbytných položkách.