Eyerim Slevový Kódy

Eyerim promo kód a slevové kódy - aktualizováno Prosinec 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Eyerim byl naposledy aktualizován. Jít do eyerim.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 39
  • Kódy 10
  • Slevu 29
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Eyerim

Kupující může zaplatit cenu za zboží a veškeré náklady spojené s dodáním zboží na základě kupní smlouvy následujícími způsoby: na dobírku na místo určené kupujícím v objednávce; kreditní karta; Lossless platby prostřednictvím PayPal; prostřednictvím internetového platebního síti prostřednictvím Bitminci
Přeprava a dodání: Metoda (varianta) doprava kupující vybrána jako pořadí. V případě, že způsob dopravy dohodli na zvláštní žádost kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto druhu dopravy.
Dodání: kupující může být doručena na e-mailovou adresu kupujícího.
Každý výrobce poskytuje záruku jinak. Některé značky pokrývají období šesti měsíců, zatímco jiní se vztahuje na období 24 měsíců. Obvykle smlouvy jsou tisíce pojmů, definic a technických zeměpisných omezení. Eyerimu cílem je ulehčit těmto komplikacím. To je důvod, proč eyerim poskytuje vlastní dvouletou mezinárodní záruku-bez dalších omezení.
Záruka se vztahuje na všechny výrobní vady * bez výjimky. Záruka se nevztahuje na poškození rámu nebo čoček způsobené normální denní opotřebení (například škrábance) a poškození v důsledku úrazu nebo zneužití.