Fitness4U Slevový Kódy

Fitness4U promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Fitness4U byl naposledy aktualizován. Jít do fitness4u.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 18
  • Kódy 1
  • Slevu 17
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Fitness4U

Zaplatit za vaši objednávku, můžete použít následující postup: dobírkou, bankovním převodem, on-line bankovním převodem Gopa on-line platby s Gopa CARD, Gopa peněženky, BITPENÍZ, SUPERHOTOVOST. Můžete použít následující druhy dopravy: nejlepší dopravu, PPL PPL PPL-shop, česky-in balík Česká pošta-mailovou balíček, Česká pošta balík balíček, Geis a Mailbox pouze pro zásilky do 5 kg. Dodací lhůta vždy závisí na jeho dostupnosti a na zvoleném způsobu dopravy a platby.
Budou rádi, aby vám pomohl s výběrem plánování zbožím a školení, na oplátku, budeme potěšeni svými vrcholy. Napsat poradní personál, co jste udělali. Nebo jít s nimi do obchodu.
Jste-li spotřebitel, ty nejsou uvedeny zákonné záruční lhůty uvedené v článku 2. Článek 2 se vztahuje pouze na spotřebitele. Pokud jste podnikatel, jediná vada je, že zboží by mělo přechodu nebezpečí škody na zboží, i když k nim dojde později se zákonem o vadného plnění. V případě, že dojde k poruše v závislosti na porušení jednoho z našich povinností, budete také v tomto případě nárok na vadného plnění. Obvykle předat zboží na skladě, do tří pracovních dnů od obdržení objednávky (při dodání zboží na dobírku nebo osobní odběr), nebo připsání platby na náš účet (pro platby v hotovosti).