Flixbus Slevový Kódy

Flixbus promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Flixbus byl naposledy aktualizován. Jít do flixbus.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 15
  • Kódy 2
  • Slevu 13
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Flixbus

Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím různých způsobů plateb metodou rezervace: online: PayPal, svolení k inkasu, kreditní karty (MasterCard / Visa / AMEX) Sopevüberweisung ideální, PostFinance, Carte Bleue, Dotpay. Během všech rezervací, vyhrazujeme si právo vyloučit určité způsoby platby a odkazovat zákazníky na jiné formy platby. Ve vozidle se nacházejí: v hotovosti. V prodejnách / cestovní kanceláře: všechny jejich agentury nabízejí celou řadu platebních metod je platba v hotovosti je vždy možné. Telefonicky: kreditní kartou (MasterCard / Visa / AMEX) a inkasním pro zákazníky, kteří mají bydliště v Německu.
Zrušení a změna rezervace: storno poplatek může být účtován poplatek za případné zrušení rezervace za zrušený výlet pro cestující.
Příslušnost: v případě registrovaných nebo podobných organizací, právnických a fyzických osob, které nepatří do obecné pravomoci německých orgánů, jakož i osoby, které se po uzavření smlouvy o přepravě změnily svůj trvalý nebo přechodný pobyt v zahraničí, mimo státu Německa a jejichž bydliště nebo místo obvyklého pobytu není v době zasedání známého místní příslušnost je uvedena v Mnichově.
7 Neplatnost jednotlivých ustanovení: V případě, že by jednotlivá ustanovení těchto všeobecných obchodních podmínek a rezervace by měla být zcela nebo zčásti neúčinné nebo neplatné, nemá to vliv na platnost smlouvy jako celku.