Florea Slevový Kódy

Florea promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Florea byl naposledy aktualizován. Jít do florea.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 28
  • Kódy 2
  • Slevu 26
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Florea

Ceny jsou uvedeny včetně všech daní (např. DPH) a daní, s výjimkou poštovného. Zde jsou informace o přijímaných platebních metodách. Prodávající neúčtuje žádné poplatky v závislosti na způsobu platby. Přijetí nabídky na doplnění nebo odchylka není přijetí nabídky.
Prodávající dodá zboží kupujícímu do 48 hodin od potvrzení objednávky, v případě, že prodávající nestanoví žádné jiné individuální zboží dodací lhůty.
Cena a supply-cenové informace a dodávky v případě, že prodávající nesplní lhůtu pro dodání nebo odeslání zboží, musí být zboží dodáno bezplatně kupujícímu a dát mu slevu ve výši 10% z kupní ceny. To nemá vliv na další nároky kupujícího.
Zrušení a odstoupení od smlouvy: může kupující od smlouvy odstoupit do 24 hodin od uzavření objednávky nebo poslední části výkazu (převodním příkazem), bez ohledu na způsob příjmu či platby.
Placení dluhů: Kupující je povinen podat stížnost na prodejce nebo osoba určená bez zpoždění objevení nedostatku. Stanoví-li v písemné nebo elektronické podobě by měly předložit své kontaktní údaje, popis vady a požadavek na to, jak zacházet s tímto tvrzením.