Fotolab Slevový Kódy

Fotolab promo kód a slevové kódy - aktualizováno Prosinec 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Fotolab byl naposledy aktualizován. Jít do fotolab.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 7
  • Kódy 1
  • Slevu 6
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Fotolab

Si můžete zajít do některé z našich prodejen a tisknout přímo z vašeho mobilního telefonu nebo na paměťovou kartu. Ve velkém červeném stanu, můžete také vytvořit celou řadu fotografických karet, pohlednic, blahopřání, kalendářů z fotografií. Výběr velikosti od 10 x 15 až 20 x 30 cm. FOTOLAB.cz Club je věrnostní program pro registrované zákazníky CeWe Color, který nařídil fotografické služby pod značkou FOTOLAB.cz nebo nákupu zboží v celostátní síť maloobchodních prodejen. Každý člen klubu má možnost čerpat Fotolab body za nákupy a pak vyměnit za slevy na další služby a produkty FOTOLAB.cz.
CEWE fotobooky původního alba ve vysoké kvalitě: tisknout fotografie jako skutečné knihy. Vytvořit profesionální fotoknihu svatby nebo dovolené! Ano, fotografie nebo jakýkoliv jiný produkt z programu Fotolab jednoduše vypálit na CD-ROM nebo obchody na jiném paměťovém zařízení a ručně upravit tak, aby prostřednictvím pytle v každém obchodě značky nebo ve spolupráci FOTOLAB.cz produktu Fotolab.
Můžete také využít náš stánek Digifotomaker (DFM), ve všech obchodech a vybraných partnerů FOTOLAB.cz Fotolab a odeslat objednávku online z paměťového média pro zpracování. Aby bylo možné co nejdříve nedocházelo k rušení objednávek po vaší dodávky plnit dodací lhůty a dopravu objednávek pro naše zákazníky. Objednávky jsou umístěny do výrobního procesu ihned po jejich odeslání. Je tedy třeba, aby veškeré úpravy před odesláním objednávky ke zpracování.