Home Všechny kategorie Freshbedýnky

Freshbedýnky Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Freshbedýnky promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Freshbedýnky byl naposledy aktualizován. Jít do freshbedynky.cz více slev a nabídek.

Freshbedýnky tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Freshbedýnky Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Freshbedýnky Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 27
  • Kódy 1
  • Slevu 26
  • Doprava zdarma 6

Ušetřit peníze s poukázky na Freshbedýnky

Nákup přinese vám jeden z našich řidičů s úsměvem v době podle svého výběru. Při výběru termín dodání je zvolen ten, který nejlépe vyhovuje okna nabízejí. DPD nákupy jsou dodávány každý všední den kromě pondělí. Objednávky musí být vždy provedeny dva dny před odesláním (o půlnoci dne). Například, musí být objednávka zadána úterý do nedělní půlnoci. Objednat pečlivě zabalit a předat nosní stranu. V den doručení Vás bude informovat pomocí SMS o době, kdy můžete očekávat ke koupi. V případě kurýrní služby není možné objednat chlazené produkty (maso, mléčné výrobky, atd) a některé křehké ovoce a zeleniny. Tyto produkty jsou vyloučeny z objednávek dodaných DPD.
Zažít svůj první nákup 100 Kč. Stačí se zaregistrovat a vyzvednout dobroty alespoň na $ 500. Není nutné zadat libovolný kód sleva bude odečtena automaticky po dokončení objednávky.
Všechny produkty objednané jsou tříděny do boxů. Boxy jsou reverzibilní, a jeden se opírá o 25 Kč. Až budete příště nakupovat, můžete jednoduše vrátit do našeho řidiče kolonky nebo kolonek. Řidič odečíst částku vrácené polí z vašeho nákupu. Pokud máte předplacenou kartu on-line, bude rozdíl automaticky vrácena na váš účet. Můžete se také vrátit k nám Osvěžunek a přinést krabice do údolí 212/1, 147 00 Praha 4-Braník, kde se vaše peníze zpět.