Frutiko Slevový Kódy a Kupóny

Frutiko promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Frutiko byl naposledy aktualizován. Jít do frutiko.cz více slev a nabídek.

Frutiko Slevový Kódy a Výprode uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Frutiko. Stačí, když jej Frutiko Kupóny a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Frutiko najdete slevy až do - 70%. Nakupte na Frutiko a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 32
  • Kódy 3
  • Slevu 29
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Frutiko

Podmínkou platnosti elektronického výpisu je pravdivé a úplné splnění všech základních požadavků na objednávku, které je definováno níže v těchto podmínkách. Prodávající neodpovídá za zpoždění dodávek a / nebo škody způsobené tím, že kupující neposkytl všechny požadované informace v elektronické objednávky a / nebo nesprávně stanovené požadovaná data. Prodávající není zodpovědný za škody způsobené nebo vzniklé kupujícímu v souvislosti s tím, že kupující zapomenuté heslo k účtu kupujícího v Frutiko.cz a / nebo hesla na účet kupujícího Frutiko.cz byla uvedena do ruce osoby prodávající UNAUTH.
Přijaté elektronické objednávky je považováno za návrhem kupní smlouvy je závazná. Kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím vzniká v okamžiku přijetí.
Cenové podmínky: Kupující je povinen zaplatit prodávajícímu kupní ceny metodu zvolenou v elektronické objednávky. Splatnost kupní ceny se strany nedohodnou na termínu dodání objednaného produktu na kupujícího.
V případě platební neschopnosti kupujícího zaplatit kupní cenu, kupující se zavazuje zaplatit prodávajícímu úrok z prodlení ve výši 20% pa z výše nesplacené části kupní ceny ode dne následujícího po dni splatnosti až platba. Prodávající se zavazuje dodat kupujícímu na adresu přiřazenou ke kupujícímu v elektronické objednávky na území hlavního města Prahy, kupující převzít objednaného zboží.