Gamehouse Slevový Kódy

Gamehouse promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Gamehouse byl naposledy aktualizován. Jít do gamehouse.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 4
  • Kódy 0
  • Slevu 4
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Gamehouse

Je-li vada výrobku, můžete požádat o dodání nového zboží bez vad, ledaže nepřiměřenou povaze vady, ale v případě, že vada postihuje pouze část položky, můžete použít pouze pro náhradní díl; Není-li to možné, může od smlouvy odstoupit. Nicméně, v případě, že chyba je v nepoměru k povaze vady, a to zejména v případě, že nemůžete závadu odstranit bez zbytečného odkladu, má kupující právo na bezplatné odstranění vady.
Máte právo dodat nové položky nebo nahradit část, a to i v případě vady odstranitelné, jestliže to není možné správně používat výrobek k opakovanému výskytu vady po opravě nebo více vad. V takovém případě má kupující právo odstoupit od smlouvy.
V případě, že smlouva nevystahujte nebo neuplatíte právo dodat nové zboží bez vad, jako náhrada části nebo opravy zboží, může požadovat přiměřenou slevu. Máte právo na přiměřenou slevu, a to iv případě, že prodávající není schopen dodat nové zboží bez vad, jako náhrada části nebo opravu, nebo v případě, že prodávající neodstraní situaci v přiměřené lhůtě nebo že odvolání způsobila velmi obtížné pro spotřebitele.