Gap Slevový Kódy a Kupóny

Gap promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Gap byl naposledy aktualizován. Jít do gap.eu více slev a nabídek.

Gap Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Gap. Stačí, když jej Gap Slevové Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Gap najdete slevy až do - 75%. Nakupte na Gap a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 17
  • Kódy 1
  • Slevu 16
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Gap

Webové stránky jsou stránky provozované Gap Europe Limited (dále jen „Společnost“), která je registrována v Anglii a Walesu pod číslem společnosti 06279672 (DIČ a GB676 0915 12) a je dceřinou společností Gap Inc, USA. Sídlo společnosti je v jazyce C / O TMF Corporate Services Limited, 6 St Andrews Street, London EC4A 3AE. Naše hlavní obchodní adresa je Gap Europe Limited, Castle kopec Way, Rugby, Warwickshire CV23 0WA. Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se prosím na volání zákazníků do [email protected] nebo klikněte zde pro zobrazení telefonních čísel.
Na webových stránkách je určena pouze pro osoby s bydlištěm v Rakousku, Belgii, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francii, Německu, Maďarsku, Irsku, Itálii, Lotyšsku, Litvě, Lucembursku, na Maltě, v Nizozemsku, Polsku, Portugalsku , Slovensko, Slovinsko, Španělsko a Švédsko ( „obsluhovány zemi“).
Dodáváme svou objednávku termínu dodání uvedeném v osvědčení o dodání, nebo pokud není stanoveno datum dodání, v přiměřené lhůtě ode dne potvrzení o doručení. V případě, že produkt (y) není doručena do 30 dnů od potvrzení objednávky, máte právo odstoupit od smlouvy a vrátit vrácenou částku.
V ceně všech produktů bude citován čas od času na našich webových stránkách v eurech, s výjimkou případů zřejmého omylu, a bude vám účtována v eurech. kreditní karty společnost může být také použita na transakční poplatek.
Ceny se mohou kdykoli změnit, ale změny nebudou mít vliv na objednávky, pro které máme již zaslli potvrzení o doručení.
Naším cílem je, aby pravidelně aktualizovat náš obsah webových stránek kdykoli změnit. Pokud je to nutné, můžeme pozastavit přístup na našich stránkách, nebo zavření na dobu neurčitou. Veškerý materiál, který na našich webových stránkách, může být zastaralý v daném okamžiku a nemáme žádnou povinnost aktualizovat takového materiálu.