Globus Slevový Kódy a Kupóny

Globus promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Globus byl naposledy aktualizován. Jít do globus.cz více slev a nabídek.

Globus Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Globus. Stačí, když jej Globus Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Globus najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Globus a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 14
  • Kódy 0
  • Slevu 14
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Globus

Pouze s Globus si můžete být jisti, že to, co si vyberete na letáku nebude prodávat ven. V případě, že AD program není v současné době k dispozici, budeme poskytovat ji do 14 dnů. Pokud se nám nepodaří doručit zboží, které potřebujete v této lhůtě, budeme Vám dodat zboží ve stejné nebo lepší kvality za stejnou cenu (ne pro vyprodané zboží). Zboží bude poskytnuta na vás 14 dnů poté, co jsme vás kontaktovat.
Směnné zboží bez problémů: Vše, co koupit je možné vrátit do 30 dnů bez podmínek. Potřebujete k tomu jen přijímání a nákup originálního nedestruktivní balení zboží. Je možné vrátit pouze nepoužité položky, obvykle v množstvích v domácnosti. Potraviny mohou být vráceny pouze před doporučeným datem spotřeby. Slevové kupóny a věrnostní karty: skenování čárových kódů z dárkových certifikátů, věrnostních karet, vrátí vklad lístky atd Scan & pokladnu. U všech slevových akcí je potřeba skenovat kódy na každém kusu. Veškeré slevy nebo výrobky, které jsou zdarma automaticky odečteno u pokladny.