Happyfoto Slevový Kódy

Happyfoto promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Happyfoto byl naposledy aktualizován. Jít do happyfoto.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 5
  • Kódy 0
  • Slevu 5
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Happyfoto

Fotografie a data pro projekty uložené na serverech on-line HappyPhoto jsou archivovány do 21 dnů ode dne odeslání. Pokud si nebude znovu otevřen nebo změněn, budou data smazána po dobu maximálně 21 dnů. Pokud nechcete data odstranit, otevřete projekt, upravit a znovu jej uložte. To bude udržovat ji po dobu dalších 21 dnů. Necháte-li data tak, jak jsou, budou vymazány.
V současné době dodáváme prostřednictvím České pošty systému, 100% zásilek, balíček v ruce. Balíček by měl být doručena na adresu dodání následující pracovní den po dni podání. Pokud chcete být informováni o příchodu balíčku, vyplnit číslo mobilního telefonu v pořádku. Mobilní telefon také obdrží kód kolekce, chcete-li, aby vás a váš balíček na poště obchodech. Mějte na paměti, že dodávky budou uloženy pouze 7 dní. Věděli jste, že pokud doručař nesplňuje, budete souhlasit s poštou, které dodáte opět přidal na jiné datum, které bude lépe vyhovovat?
Ve výjimečných případech (např. Kontrola, údržba nebo oprava výroba strojů Fotolab odstávky způsobené čekáním na náhradní díly, nečekané nadměrného objemu zakázek v různých událostí) lze zadat delší dobu zpracování. Jsme schopni ovlivnit výkon České pošty (zásobovací balíčků). Zpožděné dodání zásilky neopravňuje zákazníka k odmítnutí převzetí zásilky nebo požádat o vrácení peněz nebo slevu.