Hegen Slevový Kódy a Kupóny

Hegen promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Hegen byl naposledy aktualizován. Jít do hegen.cz více slev a nabídek.

Hegen Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Hegen. Stačí, když jej Hegen Kód Voucher a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Hegen najdete slevy až do - 50%. Nakupte na Hegen a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 9
  • Kódy 1
  • Slevu 8
  • Doprava zdarma 1

Ušetřit peníze s poukázky na Hegen

V případě, že zboží s dodáním poškozeno obtékání zboží dobře, aby nedošlo k poškození při přepravě. Pokud je to možné, zajistit zboží v původním stavu a kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) Kupující je povinen vrátit dar poskytované spolu se zbožím na straně prodávajícího. Neposílejte balíčky doručen! Zboží musí být zaslány F. a. Ryšových 21 Ostrava-stanice PPL. Peníze pro vaše zboží bude zasláno na váš bankovní účet nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení od smlouvy, ale ne před dodáním vráceného zboží zpět na naši stížnost (nebo před tím, než se prokáže, že vrácené zboží byly zaslány k nám). Jsou-li vrácené zboží poškozené, opotřebované nebo netěsnost, včetně veškerého příslušenství (originální balení, návodů, atd.), Má prodávající právo na náhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu.
Reklamace a záruční podmínky pouze na skryté vady způsobené výrobcem. Reklamace a záruka se nevztahuje na aktivní položky, proto je třeba určit, zda je výrobek ve výrobku nebo nesprávným použitím nebo v případě, že očekávání zákazníků přesahují rozsah funkcí a parametrů, které nejsou zahrnuty v popisu výrobku.