Hobbytec Slevový Kódy

Hobbytec promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Hobbytec byl naposledy aktualizován. Jít do hobbytec.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 9
  • Kódy 0
  • Slevu 9
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Hobbytec

Za každý nákup vybraných produktů Hobbytec.cz můžete získat slevový kupón na další produkt pro vybrané produkty. Při více nákupy ušetřit tisíce korun. Sleva kupón může být použit pro budoucí nákupy, který bude mít minimální hodnotu slevový kupón (např. Sleva kuponu je 2.000 hodnota Kč řádu musí být alespoň 2000 Kč. V případě, že hodnota je nižší objednávky, tedy 500 Kč, rozdíl neplatí.). Za každý nákup vybraných produktů u nás máte slevový kupón bez registrace.
Při převzetí zboží od přepravce, pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Neakceptujeme dodávku, která vykazuje známky poškození. Jsou-li zboží poškozené, i když je obal neporušený, byste měli co nejdříve informovat rejdařská společnost nebo naše společnost podle druhu dopravy, který si zvolili.
V souladu s § 1829 občanského zákoníku, má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Vzhledem k přijetí posledního dodání zboží, pokud nákup obsahuje více druhů zboží nebo se skládá z několika částí (stačí odeslat 14. den lhůty). Pokud se rozhodne kupující během tohoto období a bude rezignovat, pokud jsou šité tyto podmínky, bude kupující bude vrácena kupní cena a náklady na nejlevnější způsob doručení zboží od dodavatele ke kupujícímu. V souladu s § 1820 odst. g) a § 1.832 (3) nese spotřebitele po odstoupení od smlouvy podle § 1829 a násl. náklady na vrácení zboží.