Home Všechny kategorie Hodinky 365

Hodinky 365 Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Hodinky 365 promo kód a slevové kódy - aktualizováno Září 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Hodinky 365 byl naposledy aktualizován. Jít do hodinky-365.cz více slev a nabídek.

Hodinky 365 tak vám přinášíme slevu 50%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Hodinky 365 Slevový Kódy & Kód Voucher a nakupujte levněji. Sleva platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Hodinky 365 Výprode a další nabídky.

 • Všechno 15
 • Kódy 0
 • Slevu 15
 • Doprava zdarma 3

FAQ's for Hodinky 365

 • Jak používat Hodinky 365 Slevový Kódy online?

  Aby bylo možné uplatnit svůj Hodinky 365 Slevové Kupóny, měli byste nejprve přidat věci, které se vám do nákupního košíku. Po dokončení nákupu, zadat platební stránku, hodinky-365.cz vás požádá o vyplnění nějaké relevantní osobní informace, jako je doručovací adresa a e-mailu. Po dokončení všech výše uvedených kroků v hodinky-365.cz, uvidíte pole pro zadání kódu na stejné straně, jen vyplnit svůj vlastní obchodníka Hodinky 365 Kupóny a klikněte na tlačítko Apply k dokončení!

 • Má Hodinky 365 prodejní akce?

  Ano. Hodinky 365 provádí on-line a in-store prodejní aktivity. Nákupy na Černý pátek a Cyber pondělí je nepochybně nejvíce nákladově efektivní a nejšťastnější věc, protože si můžete koupit věci, které chcete nejvíc za nejnižší cenu. Hodinky 365 Vždy platí rozsáhlé celní odbavení události, protože můžete nakupovat za relativně nízké ceny kdykoli.

 • Má Hodinky 365 funkční Kód Voucher?

  Ano. Hodinky 365 nabídky Sleva po dobu několika produktů na svých oficiálních internetových stránkách. Toto je jednoduchý průvodce pro vyhledání užitečného Hodinky 365 Výprode: Přejděte na domovskou stránku slevakupon.cz, do vyhledávacího pole zadejte Hodinky 365 a máte hotovo! Tam bude mnoho Hodinky 365 Kupóny uvedena na stránce pro vás z čeho vybírat.

Ušetřit peníze s poukázky na Hodinky 365

Kromě zákonné záruky poskytuje jednoroční službu prodávat mechanického poškození zboží (dále jen „Premium Service“) pro zboží, jehož cena přesáhne 2000 Kč. Mechanickému poškození dodaného zboží, což omezuje jeho funkčnost. PREMIUM SERVICE, jak je uvedeno v písmenu a tohoto článku se nevztahuje především k mechanickému poškození a popruhu škrábanků, střeva nebo jiné mechanické poškození, nemají vliv na funkčnost dodaného zboží. Na škody způsobené používáním hodinek v rozporu s pokyny (např. Vody v hodinách).
V případě, že záruka se vztahuje PREMIUM SERVICE uvedené v odstavci a tohoto článku, prodávající zavazuje k opravě poškozené zboží a nést náklady na opravy až do výše 80% nákladů (20% nákladů vynaložených kupujícím). Pokud odhadované náklady na opravu vyšší než 50% hodnoty zboží, prodávající není povinen provést opravu. V takovém případě má kupující nárok na poukaz na nákup nového hodinky v internetovém obchodě Watch-365 je v hodnotě 80% z kupní ceny původní hodinky.
Na rozdíl od výše uvedeného plnění, prodávající zavazuje poskytnout kupujícímu tyto služby po dobu trvání prémiové služby:
• Náhradní baterie zdarma
• Testy na vysokém tlaku
• Volný seřízení pásu
• Volný monitoring service