Holime Slevový Kódy

Holime promo kód a slevové kódy - aktualizováno Prosinec 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Holime byl naposledy aktualizován. Jít do holime.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 17
  • Kódy 3
  • Slevu 14
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Holime

dodávání dodávek
Balíček bude doručena do místa vyzvednutí podle svého výběru, si můžete vyzvednout. Dodávky vyzvednout body od pondělí do pátku s výjimkou svátků. Obvyklá doba dodání na místo dodání je jeden pracovní den po odeslání. Balík je umístěn na oblasti výdeje po dobu 7 dnů. Místa pro expedici je několik set na celém území České republiky a při výběru místa dodání pro objednávání mohou najít své informace (adresy, mapy, obrázky, otevírací doby).
doručování balíků přímo k příjemci následující pracovní den po podání. Dodávka je od pondělí do soboty kromě svátků. Typická dodací lhůta je jeden den expedice. V případě, že dodávka nezdaří, balíček bude uložen na poště po dobu 7 dnů. Balíček může být dodána v rozmezí 8 až 2 hodin, nebo zvolit dodávku odpolední mezi 1 hodinou a 7 hodin. Po detail Objednávka bude vybrán balík služeb (na základě e-mailu odkaz se objeví také na Podrobnosti objednávky). dodávka odpoledne je možné pouze ve vybraných lokalitách.
Odstoupení od smlouvy musí oznámit prodávajícímu nejpozději v poslední den 14 dnů. Nicméně, může být zboží odesláno později. Zboží nemusí být vráceno v originálním obalu, ale prodávající má právo na náhradu nákladů spojených s přebalení zboží. Je možné se vrátit použité zboží, ale prodávající má právo na náhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout plnou cenu zboží.