Homein Slevový Kódy a Kupóny

Homein promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Homein byl naposledy aktualizován. Jít do homein.cz více slev a nabídek.

Homein Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Homein. Stačí, když jej Homein Kód Voucher a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Homein najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Homein a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 29
  • Kódy 2
  • Slevu 27
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Homein

E-shop běží na prodejní webové stránky umístěné na www.homein.cz (dále jen „webové stránky“) prostřednictvím webového rozhraní (dále jen „web“).
Uživatelský účet při registraci na webových stránkách kupujícího kupujícího má přístup k uživatelskému rozhraní. Jeho uživatelské rozhraní může kupující provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“). Cena zboží: cena zboží a veškeré náklady spojené s dodáním zboží na základě smlouvy kupující může zaplatit prodávajícímu takto: na dobírku na místo určené kupujícím ve smlouvě (neplatí pro larg pro zboží, které jsou dodávány přímo k zákazníkovi výrobcem); bankovním převodem na účet prodávajícího. karta a rychlý internet banking přes platební bránu;
Odstoupení od smlouvy kupující může poslat, mimo jiné sídlo nebo e-mailovou adresu prodávajícího na prodejce [email protected]
Přeprava a dodání zboží: v případě, že způsob dopravy dohodli na zvláštní žádost kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto druhu dopravy. Je-li prodávající povinen podle kupní smlouvy dodat zboží na místo určené kupujícím ve smlouvě, je kupující povinen převzít zboží při dodání. V případě, že zboží musí být dodáno opakovaně nebo jakýmkoliv jiným způsobem, než je uvedeno ve smlouvě z důvodu kupujícího, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, nákladů spojených s jinými prostředky dodání f.