Hotels Com Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Hotels Com promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Hotels Com byl naposledy aktualizován. Jít do cs.hotels.com více slev a nabídek.

Hotels Com tak vám přinášíme slevu 50%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Hotels Com Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Hotels Com Kupóny a další nabídky.

 • Všechno 4
 • Kódy 1
 • Slevu 3
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for Hotels Com

 • Jak používat Hotels Com Slevový Kódy online?

  Nejprve klikněte na Získat kód, může se zobrazit Kupóny, poté zkopírujte požadovaný Hotels Com Slevové Kupóny na slevakupon.cz. Poté klikněte na odkaz Hotels Com a vložte vybrané položky do nákupní tašky. Nakonec vložte Kód Voucher na nákupní tašku a uvidíte pole s výzvou k zadání kódu, abyste viděli, kolik můžete ušetřit, a poté zaplatit. Snadné, ale hodně ušetříte!

 • Má Hotels Com prodejní akce?

  Ano. Hotels Com se podílel na obchodu s osvětlením, což je Flash Prodej událost časově efektivní, včetně letních a zimních promo. Cena Hotels Com vás jistě uspokojí. Existuje mnoho speciálních nabídek, Kód Voucher na vás čeká!

 • Má Hotels Com funkční Kód Voucher?

  Ano. Dnes lze na webu slevakupon.cz snadno najít mnoho nákladově efektivních Hotels Com Kupóny. Přesněji řečeno, jakmile navštívíte slevakupon.cz, můžete najít Hotels Com Kód Voucher a uprostřed domovské stránky je uvedeno mnoho populárních obchodů a speciálních nabídek. Jen zkontrolovat, zda je Hotels Com Výprode hledáte.

Ušetřit peníze s poukázky na Hotels Com

Proces rezervace na webu Hotels.com je velmi jednoduchý. Po vyplnění všech potřebných informací klikněte na tlačítko "Odeslat rezervaci". Pokud budete potřebovat před potvrzením vaší rezervace určit několik podrobností, kontaktuje zástupce zákaznického servisu do 24 hodin e-mailem.
Použití kreditní karty je opravdu bezpečné. Společnost Hotels.com používá pro vaši bezpečnost zabezpečený server LP, který šifruje číslo vaší kreditní karty a kód v neužitečné formě.
Když vyplníte bezpečný rezervační formulář, storno podmínky nebo odkaz, na kterém si můžete přečíst tyto podmínky, se zobrazí červeně. Najdete je také na stránce s informacemi o hotelu. Podmínky storna jsou v každém hotelu jiné, takže si je musíte pozorně přečíst. Obecně platí, že musíte zrušit rezervaci pokoje do 16:00 nebo 18:00 v den příjezdu nebo 24, 48 nebo 72 hodin před příjezdem. Jedná se však o obecné pokyny a podmínky hotelu budou rozhodující. V případě zrušení ve stanoveném termínu nebude účtován žádný storno poplatek. V tomto případě budete muset zaplatit v případě zrušení. Některé rezervace nelze zrušit a záloha již není vratná. U rezervací se speciálními internetovými sazbami platí storno poplatek bez ohledu na dobu zrušení. Pokud je zrušení mimo stanovenou lhůtu, bude účtována jedna noc, včetně daní a poplatků. Přečtěte si prosím konkrétní pravidla pro zrušení hotelu na internetu a ve svých e-mailech pro rezervaci.