Home Všechny kategorie Hugo Frosch

Hugo Frosch Slevový Kódy a Kupóny

Hugo Frosch promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Hugo Frosch byl naposledy aktualizován. Jít do hugo-frosch.cz více slev a nabídek.

Hugo Frosch Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Hugo Frosch. Stačí, když jej Hugo Frosch Slevové Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Hugo Frosch najdete slevy až do - 30%. Nakupte na Hugo Frosch a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 8
  • Kódy 0
  • Slevu 8
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Hugo Frosch

Dáme vám 45 dní na vrácení zboží
Co to pro vás znamená? Věděli jste, že máte 14 dní lhůtu na vrácení zboží a odstoupení od smlouvy bez udání důvodu. Rozhodli jsme se tuto lhůtu prodloužit na 45 dnů. Naši dodavatelé a zaměstnanci se vždy snaží dělat vše pro to pomoci, aby vaše nákupy spokojen. Prodloužila lhůtu, chceme pouze zvýšit pohodlí zákazníků a poskytnout vám více času ke správnému rozhodnutí.
45 dnů lhůta pro případy, kdy máte doma nevyužitých položek, které byste chtěli vrátit. Během této doby Vám nabízíme možnost zaslat nám zpět objednané zboží kdykoliv, nebo vzít přímo do kamenného obchodu. Původní produkt může nahradit jakýkoliv jiný produkt z našeho obchodu. Pokud si nevyberete, rádi vrátíme peníze. Pro nespotřebovaný výrobek, máte nárok na plnou kupní cenu. Je však možné, že budete objevovat známky použití nebo poškození. V tomto případě odečíst svůj servis, opravy a případné snížení na další kupce z kupní ceny.
Obvyklé dodání do 48 hodin. Pro úspěšné plnění je nutné poskytnout mobilní telefon připojuje dopravce před porodem a může zařídit přesný čas a místo převzetí zboží. Zboží je oprávněn převzít adresáta (zásilka však může být přijata souseda či kolegy v práci).