Home Všechny kategorie Hyperelektro

Hyperelektro Slevový Kódy

Hyperelektro promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Hyperelektro byl naposledy aktualizován. Jít do hyperelektro.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 1
  • Kódy 0
  • Slevu 1
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Hyperelektro

Spěchat na zboží? Nechcete čekat zbytečně? Pak se rozhodnout zaslat zboží jako balík v ruce. U tohoto typu poštovní dopravy zaručuje doručování pošty v následující pracovní den ode dne podání. Příjemce je pak informován o možnostech doručení prostřednictvím SMS nebo e-mailu podáním a opět v okamžiku doručení zásilky. Pokud není nalezen adresát, kontejner je uložena po dobu 7 dnů. V den odjezdu, budete informováni o odeslání zboží prostřednictvím e-mailu a SMS. E-mail obsahuje číslo balíku.
Nemusíte být v určitou dobu na určitém místě, vyzvednout balík na poště a vybrány tak, aby vám vyhovoval. Pomocí nástrojů umístěných v našem obchodě, jednoduše vyberte místo, na které balíček má být dodáno. Příjemce je pak oznámena poštou na pick-up přes SMS nebo e-mailu ke dni podání a opět v okamžiku odeslání na poště. Balíček je uložen na poště po dobu 7 dnů. V den odjezdu, budete informováni o odeslání zboží prostřednictvím e-mailu a SMS. E-mail obsahuje číslo balíku.
Kupující, který objednal zboží elektronicky, na dálku, má právo odstoupit od smlouvy (dále jen „CS“) do 14 dnů od převzetí zboží. Hyper elektronika, Vos (dále jen „prodávající“), pak má povinnost vrátit peníze na kupujícího za zboží včetně poštovného.