Home Všechny kategorie Insportline

Insportline Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Insportline promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Insportline byl naposledy aktualizován. Jít do insportline.cz více slev a nabídek.

Insportline tak vám přinášíme slevu 70%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Insportline Slevový Kódy & Kupóny a nakupujte levněji. Výprode platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Insportline Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 50
  • Kódy 1
  • Slevu 49
  • Doprava zdarma 1

Ušetřit peníze s poukázky na Insportline

V současné době inSPORTline nabízí nákladní dopravu s PPL Sprint, Českou poštou nebo vyzvednutí zboží v distribučních místech PPL Parcelshop. V kroku 2 koše vyberte operátora z nabízených možností (seznam dostupných režimů se liší v závislosti na velikosti a hmotnosti objednávky). Prodávající si vyhrazuje právo změnit dopravce zboží pro danou zásilku v rámci optimalizace a zrychlení procesu dodání na zákazníka. Pokud si koncový zákazník zvolil dopravce, jehož cena za doručení je vyšší než náklady odesílatele, má zákazník právo požádat o vrácení rozdílu ceny písemně nebo telefonicky.
Zákazníci, kteří si zakoupí inSPORTline poprvé, mohou na svůj první nákup získat slevu ve výši 100 Kč. Tuto slevu lze využít na nákupy nad 1000 Kč. Snížení nelze nárokovat a je předmětem úspěšného "uvítacího" procesu.
Věrní zákazníci inSPORTline mohou využít dodatečné slevy až do výše 10% z kupní ceny. Stačí se zaregistrovat do věrnostního systému.