Intersport Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Intersport promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Intersport byl naposledy aktualizován. Jít do intersport.cz více slev a nabídek.

Intersport tak vám přinášíme slevu 31%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Intersport Slevový Kódy & Sleva a nakupujte levněji. Kupóny platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Intersport Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 19
  • Kódy 0
  • Slevu 19
  • Doprava zdarma 5

Ušetřit peníze s poukázky na Intersport

Produkty uvedené v našem obchodě jsou k dispozici zdarma v každém obchodě INTERSPORT v obchodě. Pokud si nejste jisti správným výběrem produktů k dostání v obchodech Intersport prozatímní rezervaci po dobu 48 hodin a vy budete muset rozhodnout o koupi výrobku. Česká pošta obvykle nabízí balíčky do 24 hodin od doručení zásilky. Zboží jsou dodávány pouze na území České republiky. Permanentní stav vaší objednávky, vždy informovat. Jakmile bude vaše objednávka bude doručena Českou poštou obdrží e-mail s číslem zásilky a reference pro sledování. O přepravního obalu Česká pošta bude hlásit.
Smlouva může být staženy ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni, kdy kupující (spotřebitel) přejímá zboží. Možnost ukončení smlouvy se vztahuje na produkty objednané v obchodě INTERSPORT. Můžete vrátit zboží osobně nebo poštou na prodejně INTERSPORT. vrátit zboží v originálním balení a vyúčtování jste obdrželi vaši objednávku (vytvořit kopii). Do 14 dnů od odstoupení od smlouvy kupujícího (spotřebitele).